Rukometaši Vrbasa uspješni u Novom Pazaru

0
11

Novi Pazar – Rukometaši Novog Pazara poraženi su na svom parketu od Vrbas Carnexa sa 32:30, u utakmici 22. kola Prve lige.

Vrbašani su i na poluvremenu imali dva gola prijednosti, pošto su prvih 30 minuta riješili u svoju korist rezultatom 15:13.

Goste je do pobjede predvodio Vukašin Vojvodić sa 10 golova, dok se Miloš Orbović šest puta upisao u listu strelaca.

Najefikasniji u timu Novog Pazara bio je kapiten Mirsad Ikić sa 10 golova.

Novovaroški Zlatar je u ovom kolu slavio u Inđiji protiv Železničara sa 33:22, dok je Jagodina na svom terenu bila bolja od Mokre Gore rezultatom 29:28.

Vodeći Zaječar izgubio je prvi bod ove sezone odigravši 24:24 u Temerinu protiv tima Mladost TSK, a Crvena Zvezda iz Mokrina je bila bolja od gostujuće Nove Pazove sa 18:17.

Utakmica u Raški između Bana i Priboja biće odigrana 18. aprila, dok je meč u Subotici između Spartak Vojputa i Novog Beograda zakazan za 25. april.

U ovom kolu slobodan je bio Proleter Agroživ.

Vodi Zaječar sa 41 bodom, a slede Vrbas Carnex (-1) sa 31, Spartak Vojput (-2) i Zlatar sa po 27, pa Proleter Agroživ (-1) sa 23 i Priboj (-1) sa 22 boda.

Bane (-2) je na 11. mestu sa 15 bodova, dok je Novi Pazar (-1) na 13. poziciji sa 13 bodova.