Katastrofalan niz poraza fudbalera Novog Pazara – Nakon 21. kola ne znaju za pobjedu

0
13

Fudbaleri Bežanije pobijedili su u Beogradu ekipu Novog Pazara sa 2:0, u utakmici 21. kola Prve lige Srbije.

Domaćin je poveo golom Djordja Radovanovića u sedmom minutu iz jedanaesterca, a konačan rezultat u 26. postavio je Stefan Filipović, koji je u poslednjem minutu meča isključen zbog drugog žutog kartona.

Oba tima zadržala su pozicije na tabeli, pa je Bežanija osma sa 32, a Novi Pazar poslednji, 16. sa sedam bodova.

Novi Pazar u narednom kolu dočekuje Budućnost iz Dobanovaca, dok Bežanija gostuje Indjiji.