Jošanica ponovo srpskoligaš!

2
56
Novi Pazar – Fudbaleri Jošanice obezbedili su plasman u Srpsku ligu Zapad, pošto su u današnjoj utakmici 28. kola Zone Morava na svom terenu savladali Tutin rezultatom 3:1.

Pred oko 500 gledalaca na Gradskom stadionu, strelci za domaći tim bili su Ervin Kačar u 29, Dženan Plojović u 42. i Edis Ibrahimović u 90. minutu, dok je gol za goste postigao Armin Pramenković u 83. minutu.

Jošanica je vodeća na tabeli sa 57 bodova, sedam više od drugoplasirane Slobode iz Čačka, koja će sutra biti domaćin Ovčaru iz Markovice, ali će u sledećem kolu pauzirati.

Posle nekompletnog 28. kola, Tutin je osmi sa 34 boda, dok je raščanski Bane, koji će u nedelju ugostiti Trepču, na 12. mestu sa 30 bodova.

U pretposlednjem kolu, Jošanica će gostovati kragujevačkoj Slaviji, Tutin ekipi Orlovca iz Mrčajevaca, a Omladinac će u Novom Selu dočekati Bana.