I Donji Srem bolji od Novog Pazara

1
12

Novi Pazar – Fudbaleri Novog Pazara poraženi su danas u Pećincima od Donjeg Srema sa 2:1, u utakmici 25. kola Super lige Srbije.

Strelci za domaći tim bili su Đuro Zec u sedmom i Ognjan Damnjanović u 28. minutu, dok je jedini pogodak za Novi Pazar postigao Predrag Pavlović u 54. minutu.

Ekipa Zorana Njeguša je poslije četvrtog poraza u posljednjih pet kola nazadovala do sedme pozicije na tabeli, a od mogućih 15 u tom periodu Pazarci su osvojili samo jedan bod.

Vodeća Crvena zvezda (-1) ima 59 bodova, a prate je Partizan sa 56, Čukarički sa 41, Vojvodina sa 40 i Jagodina (-1) sa 37 bodova. Sedmoplasirani Novi Pazar osvojio je 35 bodova.

Novi Pazar će u sljedećem kolu dočekati Voždovac.