Futsal: Novi Pazar – Smederevo 4:3

1
24

Novi Pazar – Klub malog fudbala Novi Pazar pobijedio je ekipu Smedereva sa 4:3 u meču 20. kola Prve futsal lige.

Strelci za domaći tim bili su Elvir Bihorac u 13, Ilhan Karišik u 24, Eldin Redžović u 30. i Jovan Cvetanović u 31. minutu, dok su golove za Smederevo postigli Marko Sabljić u 35, Vladan Prvulović u 37. i Božidar Simić u 40. minutu.

Utakmicu u dvorani Pendik pratilo je oko 200 gledalaca.

Smederevo, koje je doživelo tek treći poraz u prvenstvu, zadržalo je treću poziciju na tabeli sa 45 bodova, dok su Novopazarci i dalje na petom mestu i imaju 11 bodova manje.

Novi Pazar će u pretposlednjem kolu gostovati niškom Kopernikusu, a Smederevo će biti domaćin Kalči Memoris.