Fudbaleri Novog Pazara nastavili nizati poraze

2
28

Fudbaleri Novog Pazara poraženi su danas u Beogradu od Čukaričkog sa 2:0 u utakmici 18. kola Super lige Srbije, što im je bio četvrti uzastopni, a šesti poraz u posljednjih sedam mečeva.

Čukarički je tokom većeg dijela prvog poluvremena imao inicijativu, dok je Novi Pazar čekao priliku iz kontranapda. Novi Pazar je od 75. minuta imao desetoricu igrača na terenu, pošto je Darko Micevski dobio drugi žuti karton zbog prekršaja nad Ognjenom Ožegovićem.

Čukarički je iskoristio brojčanu prednost na terenu i u 77. minutu postigao drugi gol, a strijelac je posle dodavanja Jevtića bio Ožegović.

Novi Pazar je ostao na 14. mjestu na tabeli sa 12 bodova, dok je Čukarički 12. sa osam bodova više.