Crvena Zvezda porazila Novi Pazar minimalnim rezultatom

0
12

Novi Pazar – U derbiju 24. kola, fudbaleri Novog Pazara poraženi su od Crvene Zvezde rezultatom 0:1 i na taj način su prekinuli niz utakmica na kojima nisu pretrpjeli poraz pred svojim navijačima.

Timovi su počeli u sastavima:

NOVI PAZAR: Šimić – Otašević, Vuković, Stevanović, Đorđević – Ragipović, Rusmir, Obrovac, Pavlović, Kecap – Arsenijević.

CRVENA ZVEZDA: Bajković – Petković, Kelhar, Pavićević, Mijailović – Kovačević, Milijaš, Ninković – Lazović (0d 87. Rakić), Pečnik – Mrđa.

Jedini gol na meču postignut je u 17. minutu, kada je kapiten Crvene Zvezde Nenad Milijaš pogodio gol Novog Pazara iz slobodnog udarca.

Fudbaleri Zvezde su u 57. minutu imali priliku da sa penala postignu drugi pogodak, ali je golman “Plavih” Šimić zaustavio udarac Lazovića.

Ovo je bila 14. uzastupna pobjeda fudbalera Crvene Zvezde u ovogodišnjem šampionatu, kojom su se učvrstili na prvoj poziciji. U 72. minutu zabilježen je skandalozan detalj, kada su gostujući navijači skandirali ratnom zločincu Ratku Mladiću.